Zeddy Will, 5 sevgilisine ortak bebek partisi düzenledi!

New York'lu müzisyen Zeddy Will aynı anda hamile kalan beş sevgilisi için ortak bebek partisi düzenleyince sosyal medyanın gündemine yerleşti.
 Tarih: 19-01-2024 09:44:47
Zeddy Will, 5 sevgilisine ortak bebek partisi düzenledi!

New York'lu müzisyen Zeddy Will aynı anda hamile kalan beş sevgilisi için ortak bebek partisi düzenleyince sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Anne adayları ve Will parti boyunca birlikte poz verdi, dans ederek eğlendi. Görüntüler Will'in sevgililerinden biri olan Lizzy Ashliegh tarafından paylaşıldı.

Mynet'in haberine göre, Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaleti ilginç bir bebek partisine sahne oldu. New York'lu müzisyen Zeddy Will aynı anda hamile kalan beş sevgilisi için "Hoş geldin küçük Zeddy Wills 1-5" konseptli bir parti düzenledi. Partinin detayları anne adaylarından biri olan Lizzy Ashliegh tarafından "Sanırım artık kardeş eşler olduk" notuyla paylaşıldı.

Ashleigh kendisi dışındaki Bonnie B, Kay Merie, Jylene Vila ve Iyanla Kalifa Galletti isimli dört annenin de birbirlerini kabul ettiklerini çünkü çocuklarının mutlu bir ortamda büyümesini istediklerini söyledi.

Anne adayları ise partide, "Güzel ailemize bakın! Bebek babamızı seviyoruz. Bebeklerimizin hayatlarını mahvetmeyeceğiz. Ailelerimiz bunu kabul etti" dedi.

  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI