Merve Boluğur yeniden mi evleniyor?

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sadece 53 gün evli kaldığı eski eşine geri döndü. DJ Mert Aydın ve Merve Boluğur aşklarına bir şans daha verdi.
 Tarih: 30-01-2024 15:00:00

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, sadece 53 gün evli kaldığı eski eşine geri döndü. DJ Mert Aydın ve Merve Boluğur aşklarına bir şans daha verdi.

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile yaşadığı evlilikle hafızalara kazınan oyuncu Merve Boluğur, Dalkılıç ile boşanmasının ardından hem ekranlara hem de aşka küsmüştü. Aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan Boluğur, 2021 yılında gönlünü DJ Mert Aydın'a kaptırmış ve ikili kısa süre içerisine nikah masasına oturmuştu.

2022 yılında nikah masasına oturan Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti sadece 53 gün evli kalmış, aralarındaki anlaşmazlık sebebi ile tek celsede boşanarak yollarını ayırmışlardı. Ünlü çift hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.

Güzel oyuncu, daha sonra Temmuz 2022'de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık 'Kocam' notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile evlenmişti. Ancak Boluğur'un mutluluğu beklediğinden kısa sürdü.

2 Ekim 2022'de Fuat Paşa Yalısı'nda evlenen ünlü çift, 23 Kasım 2022 tarihinde boşanmıştı. Sadece 53 gün evli kalan çiftin boşanması, uzun süre magazin gündeminde yer almıştı.

Merve Boluğur, DJ Mert Aydın'la yeniden barıştı. Mert Aydın, ayrılık sonrası "Severek evlendik, severek ayrıldık." demişti

  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI