Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi! Ali Koç kararını verdi...

Ali Koç, geçtiğimiz haftalarda Kulüpler Birliği Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Kulüpler Birliği'nin bugünkü toplantısında alınan ortak kararla Koç'un görevine devam etmesi kararı çıktı.
 Tarih: 29-03-2024 16:14:51
Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi! Ali Koç kararını verdi...

Ali Koç, geçtiğimiz haftalarda Kulüpler Birliği Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Kulüpler Birliği'nin bugünkü toplantısında alınan ortak kararla Koç'un görevine devam etmesi kararı çıktı.Kulpler Birliği ortak toplantısında Ali Koç'un görevine devam etmesi kararı alındı. Toplantıda, Trabzonspor, Galatasaray ve Rizespor'a ulaşılamadı. Koç'un son kararı 2 Nisan'daki kongreden sonra alması bekleniyor.

Toplantı sonrası konuşan Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç, "Başkan Ali Koç'un Kulüpler Birliği'nin ortak fikriyle istifasını reddettik. Görevine devam etmesini rica ettik. Ali Koç’un göreve devam etmesi için ulaştığımız 17 kulübün tamamı bize destek verdi. Rizespor, Trabzonspor ve Galatasaray’a ulaşamadık. Onların kararlarının ne olduğunu bilmiyoruz." ifadelerini kullandı.
 
Saraç'ın ardından konuşan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım "Ali Bey'in başkanlıktan ayrılma talebini kabul etmedik ve göreve devam etmesi için 17 kulübümüz de kendisine destek verdi. O da bizi kırmadı ve göreve devam edeceğini söyledi. Bütün kulüpler yabancı hakem istiyor. Herkes hakemlerden şikayetçi. Yabancı hakem konuşuldu. Hazır değiliz ama bayağı bir kulüp yabancı hakem istiyor. Altyapısı nedir buna biz karar veremiyoruz." dedi.
 

 

Etiketler Ali Koç Spor
  DİĞER SPOR Haberleri
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI