Bursa'da yakalanan 5 uyuşturucu taciri tutuklanıp cezaevine gönderildi!

Bursa'nın Orhangazi İlçesinde Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş büro ekipleri tarafından durdurulan araç içindeki 3 şahısın üzerinde yapılan aramada uyuşturucu madde ele geçirilip, şahıslar gözaltına alındı ve olayla ilgisi olduğu tespit edilen 2 kişi ile birlikte toplamda 5 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından cezaevine gönderildi.
 Tarih: 30-12-2023 21:40:46
Bursa'da yakalanan 5 uyuşturucu taciri tutuklanıp cezaevine gönderildi!

Orhangazi'de İlçe emniyet müdürlüğünün başta uyuşturucu olmak üzere suç ve suç unsurlarına karşı etkin mücadelesi sürüyor. Ekipler bu kapsamda önceki gece durumundan şüphelendikleri bir aracı durdurup içindeki  MK(39 yaş), FK(38 yaş) ve MG'yi(46 yaş) isimli şahısların üzerinde savcılığın talimatı ile arama yaptı. Yapılan aramalarda ise metanfetamin uyuşturucu ele geçirildi. Şahıslar ekipler tarafından gözaltına alınıp emniyete götürüldü. 

Daha olayla ilgisinin olduğu tespit edilen MŞ(30) ve ST(42) isimli şahıslarda ekipler tarafından kıskıvrak yakalanıp gözaltına alındı. 

Uyuşturucudan yakalanan toplamda 5 kişi emniyetteki işlemlerinin ardından ise Orhangazi Adliyesinde çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanıp cezaevine gönderildi.

  DİĞER ASAYİŞ Haberleri
HABER ARŞİVİ
Henüz anket oluşturulmamış.
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI