Berdan Mardini Barbie eleştirilerine cevap verdi!

Barbie akımına uyup pembeler içinde poz veren Berdan Mardini sosyal medyada gündem oldu. Türkücü Berdan Mardini, paylaştığı pozlara yapılan eleştirilere tepki gösterdi. Son dönemin çok konuşulan isimlerinden olan Berdan Mardini, Barbie akımına uyarak baştan aşağı pembe giyindi. Mardini "Ben seviyorum, yakışmış bence" notunu düşerken, paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti. Berdan Mardini'nin pembe takım elbisesiyle verdiği pozlar kısa sürede gündem oldu.
 Tarih: 02-09-2023 12:37:55

Barbie akımına uyup pembeler içinde poz veren Berdan Mardini sosyal medyada gündem oldu. Türkücü Berdan Mardini, paylaştığı pozlara yapılan eleştirilere tepki gösterdi.

Son dönemin çok konuşulan isimlerinden olan Berdan Mardini, Barbie akımına uyarak baştan aşağı pembe giyindi. Mardini "Ben seviyorum, yakışmış bence" notunu düşerken, paylaşımını yorumlara kapatması dikkat çekti. Berdan Mardini'nin pembe takım elbisesiyle verdiği pozlar kısa sürede gündem oldu.

Paylaşımını bir süre sonra yorumlara kapatan Mardini'ye "Barbie aevde ğlıyor", "Gözlerim kanadı", "Sen türkücüsün kendine gel" gibi yorumlar yapıldı. 

  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI