Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve Kızları hastanelik oldular!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı'dan sevenlerini telaşlandıran sağlık haberi geldi. Acun ılıcalının eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı Bodrum tatilinde zehirlendiler. Anne-kız içeceklerindeki buzdan kaynaklı zehirlenme yaşadılar ve hastaneye kaldırıldılar. Zeynep Yılmaz sosyal medyada serumlu halini paylaşarak "nazar değdi" diye paylaştı. Takipçilerinden geçmiş olsun yorumları yağan Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı'nın durumunun iyi olduğu biliniyor.
 Tarih: 06-09-2023 12:03:26
Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve Kızları hastanelik oldular!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı'dan sevenlerini telaşlandıran sağlık haberi geldi.

Acun ılıcalının eski eşi Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı Bodrum tatilinde zehirlendiler. Anne-kız içeceklerindeki buzdan kaynaklı zehirlenme yaşadılar ve hastaneye kaldırıldılar. Zeynep Yılmaz sosyal medyada serumlu halini paylaşarak "nazar değdi" diye paylaştı. Takipçilerinden geçmiş olsun yorumları yağan Zeynep Yılmaz ve kızı Yasemin Ilıcalı'nın durumunun iyi olduğu biliniyor.

 

  DİĞER MAGAZİN Haberleri
HABER ARŞİVİ
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI